Anasayfa >> HYDRAFACIAL MD
2432 kez izlendi
Puan 4.00 / 5

HYDRAFACIAL MD

Plastik Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hamidreza SAMANİ ile HYDRAFACIAL MD işlemleriyle ilgili İstanbul Bakırköy Arestetik kliniğinde görüşmek için randevu isteyebilirsiniz.


Estetik Teknolojileri

KATEGORİLER


ARESTETİK

ANINDA İLETİŞİM

En İyi Cİlt Yenileme Cihazı
Cildizin geleceği aydınlatıcı HydraFacial destekleyici tedaviyle zamana meydan okuyacak. Günümüz koşullarında şehir hayatı birçok toksine maruz kalmamıza neden olur. Ozon tabakasının gittikçe incelmesine bağlı yeryüzüne daha fazla UV ışını ulaşmakta ve cilt üzerinde daha fazla güneş hasarı oluşmaktadır. Cildizin geleceği, aydınlatıcı HydraFacial MD destekleyici tedaviyle zamana meydan okuyacak.

Toksinler ve güneş hasarı bir araya geldiğinde cilt sağlığını kaybetmeye başlıyor. Buna bir de yaşa bağlı elastikiyet kaybı eklenine ciltte erken yaşlanma belirtileri artıyor.

Amerikan cilt bakımı Hydrafacial MD yukarıda bahsi geçen cilt problemlerinin çözümüne yardımcı olmak için geliştirilmiş bir sistemdir. Hollywood yıldızlarının da bulunduğu birçok starın tercihidir. 2011 yılından günümüze her yıl üst üste A.B.D’de “En İyi Cilt Yenileme Cihazı” ödülü alan HydraFacial MD günümüzde vazgeçilmez bir cilt yenileme sistemidir.

HydraFacial Kullanım Alanları
Total cilt bakımına yardım olur.
Tıkalı gözeneklerin açılmasına yardımcı olur.
Siyah noktaların azalmasına yardımcı olur.
Cilt tonusunun düzenlenmesine yardımcı olur.
Sebum dengelenmesine yardımcı olur.
Cildin nemlendirilmesine yardımcı olur.
İnce çizgilerin ve ince kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur.
Cildin elastikiyetinin artırmasına yardımcı olur.
Güneş hasarı ve güneş lekelerinin azalmasına yardımcı olur.
Cildin canlandırılmasına yardımcı olur.

Kimler Yaptırabilir?
HydraFacial MD Kadın-Erkek tüm yaş gruplarına ve en hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine her mevsimde uygulanabilir. Cildinizi geleceğe hazırlamak için 30 yaş ve sonrası için ideal.

Uygulama Süresi Nedir?
Uygulama cildin ihtiyacına göre 20-30 dakika sürmektedir. Uzmanlar uygulamayı yaklaşık 4-6 seans olarak önermektedir.

Hydrafacial Uygulama Sonrası İyileşme Süreci Nasıldır?
HydraFacial MD uygulama esnasında ve sonrasında hiçbir yan etki oluşmaz. Neme doyurulan ve kuvvetli anti-oksidanlar tarafından toksinlerden arındırılan cilt anında ışıldıyor. Vakum teknolojisi sayesinde ciltteki ölü deri ve siyah noktalar güçlü şekilde temizleniyor. Uygulama etkisini anında gösteriyor.

Tedavi Ne kadar Dayanıyor?
Tedavi uzun süre etkisini gösteriyor ve koruyor. Yılda minimum iki kez bu tedavinin uygulanması cilt sağlığınızı korumanız açısından önemli.

Hangi Mevsimde Uygulama Yapılmalı?
Her mevsimde uygulanabilir ama genelde mevsim geçişlerinde yapılması tavsiye edilir. Böylece yeni mevsime bu uygulamayla cildiniz hazırlanmış olarak girer.

HydraFacial MD Neden Bu Kadar Çok Tercih Ediliyor?
HydraFacial FDA onaylı son derece güvenli, konforlu ve pratik bir yöntemdir.

HydraFacial sistemini farklı kılan patentli serum iletim sistemidir. Vorteks adındaki bu teknoloji sayesinde cilt besleyicileri hijyenik bir şekilde cilde iletilir.

Cildin daha sağlıklı olmasına yardımcı olan HydraFacial dünyaca bilinen bir markadır ve alanında altın standarttır. Uygulamada kullanılan tüm ürünler titizlikle test edilerek ABD’de üretilmektedir. Hollywood yıldızlarının cilt bakım tercihi olması ile dünya medyasında sıklıkla yer alan bu sistem birçok ödül almıştır.