Anasayfa >> Cerrahisiz Estetik >> Bölgesel İncelme
9758 kez izlendi
Puan 5.00 / 5

Bölgesel İncelme

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hamidreza Samani ile bölgesel incelme işlemleri hakkında Bakırköy Arestetik kliniğinde görüşmek için randevu isteyebilirsiniz.

Bölgesel İncelme

█▌Bölgesel İncelme Nedir?
Vücudun belli bölgelerinde estetik görüntüyü bozan birikmiş yağların azaltılması amacıyla yapılan tedavilere bölgesel incelme denir. Bölgesel incelme işlemlerinin amacı vücudunuzun kilo vermesini sağlamak değildir.

█▌Bölgesel İncelme Nasıl Sağlanır?
Liposuction gibi cerrahi yöntemlerin yanı sıra daha az incelmesi gereken hastalarda veya sadece cilt sıkılaştırarak incelmesi planlanan hastalarda cerrahi dışında yöntemler uygulanabilir. Bunlardan en sık kullanılanları radyofrekans ve ultrason enerji odaklı yağ dokusunu eriten cihazlardır. Bu yöntemler ayakta yapılabilen, sonrasında hastanın hemen işine dönebileceği ağrısız işlemlerdir. Bu yöntemlerin kullanım alanı sınırlı olup aşırı bölgesel yağlanmalar veya kilolu hastalarda yararlı değildir. Bu yöntemler için uygun adaylar cilt elastisitesi iyi, genç, hafif ve orta derece yağlanmaları olan hastalardır.


Bölgesel İncelme HAKKINDA

SIKÇA SORULAN SORULAR


ARESTETİK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bölgesel İncelme

█▌Bölgesel İncelme Nedir?
Vücudun belli bölgelerinde estet...

Dolgu Enjeksiyonu

█▌Dolgu Enjeksiyonu Nedir?
Yaşlanmayla birlikte insan cilt ve ciltaltı do...

Botoks

█▌Botoks Nedir?
Kas sinir bileşkesinde sinirlerin faaliyetini azaltan &ld...

Mezoterapi

█▌Mezoterapi Nedir?
Cildin ihtiyacı olan mineral ve vitaminleri ince iğne...