Anasayfa >> Cerrahisiz Estetik >> Bölgesel İncelme
8566 kez izlendi
Puan 3.00 / 5

Bölgesel İncelme

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hamidreza Samani ile bölgesel incelme işlemleri hakkında Bakırköy Arestetik kliniğinde görüşmek için randevu isteyebilirsiniz.

Bölgesel İncelme

█▌Bölgesel İncelme Nedir?
Vücudun belli bölgelerinde estetik görüntüyü bozan birikmiş yağların azaltılması amacıyla yapılan tedavilere bölgesel incelme denir. Bölgesel incelme işlemlerinin amacı vücudunuzun kilo vermenizi sağlamak değildir.

█▌Bölgesel İncelme Nasıl Sağlanır?
Liposuction gibi cerrahi yöntemlerin yanı sıra daha az incelmesi gereken hastalarda veya sadece cilt sıkılaştırarak incelmesi planlanan hastalarda cerrahi dışında yöntemler uygulanabilir. Bunlardan en sık kullanılanları Radyofereknas ve ultrason enerji odaklı yağ dokusunu eriten cihazlardır. Bu yöntemler ayakta yapılabilen, sonrasında hastanın hemen işine dönebileceği ağrısız işlemlerdir. Bu yöntemlerin kullanım alanı sınırlı olup aşırı bölgesel yağlanmalar veya kilolu hastalarda yararlı değildir. Bu yöntemler için uygun adaylar cilt elastisitesi iyi, genç, hafif ve orta derece yağlanmaları olan hastalardır.


Bölgesel İncelme HAKKINDA

SIKÇA SORULAN SORULAR


ARESTETİK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mezoterapi

█▌Mezoterapi Nedir?
Cildin ihtiyacı olan mineral ve vitaminleri ince iğne...

Peeling

█▌Peeling Nedir?
Peeling (cilt soyma) cildin dış tabakasını kontrollü...

Lazer Dövme Silme

█▌Dövme Nedir?
Tatto veya dövme cildin dermis tabakasına verile...

Bölgesel İncelme

█▌Bölgesel İncelme Nedir?
Vücudun belli bölgelerinde estet...