Anasayfa >> Icon Lazer
0686 kez izlendi
Puan 4.00 / 5

Icon Lazer

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hamidreza SAMANİ ile ICON LAZER işlemleri ve fiyatlarıyla ilgili Bakırköy Arestetik kliniğinde görüşmek için randevu isteyiniz.


Estetik Teknolojileri

KATEGORİLER


ARESTETİK

ANINDA İLETİŞİM

ICON Lazer Nedir ve Ne İşe Yarar?
Icon lazer uygulaması, tüm cilt problemlerini tek bir cihazla tedavi eden bir yöntem ve estetik teknolojilerde çığır açan bir sistemdir. Birçok özelliğin tek bir cihazda toplanmasıyla kullanıcılara tüm cilt tiplerinde cilt gençleştirmeden kırışıklık tedavisine, yanık ve akne izlerinden çatlak tedavisine, leke ve damar tedavisinden cerrahi sonrası tüm hafif ve orta derece izlere kadar geniş bir kullanım alanı sunar.

ICON Akıllı Lazer Nasıl Etki Eder?
Icon "Foto Enerji Sistemi" cildin hem alt hem de üst tabakasına kontrollü fotoenerji iletir. Soyucu olmayan özelliği sayesinde cilt yüzeyinde hiçbir travma yaratmadan cildin alt katmanlarına enerji göndererek kontrollü bir mikro hasar yaratır. Cilt yüzeyinde leke, cilt tonu düzensizlikleri tedavi edilirken, cildin alt tabakasında da kolajen üretimi tetiklenerek cilt gençleştirme ve yenileme sağlanır. Aynı zamanda cildin kendini yenileme sistemi de tetiklendiğinden daha pürüzsüz, ışıltılı ve sağlıklı bir cilt elde edilir. Soyucu özelliği olmadığından yan etki riski düşük ve tedavi edici etkisi yüksektir. Dünyada cilt çatlakları tedavisinde kullanılan cerrahisiz FDA onayına sahip tek sistemdir.

ICON LAZER Hangi Tedavilerde Kullanılır?
一 Cilt yenileme
一 Kırışıklık, ince çizgiler
一 Pigment lezyonlar
一 Akne Skarı
一 Yara ve cerrahi izler
一 Yanık izleri
一 Cilt çatlakları
一 Cilt tonu düzensizlikleri
一 Vasküler lezyonlar
一 Portwine
一 Rosacea

ICON LAZER Hakkında Sıkça Sorulanlar ve Cevapları
-----------

◎ ICON Kaç Seans Uygulanır?
Cilt problemlerine ve cildin ihtiyacına göre 3 hafta ara ile 3-4 seans önerilmektedir.

◎ ICON Ağrılı Bir Uygulama mıdır?
Tedaviden 30 dakika önce uygulanan lokal anestezik krem ile hasta uygulamaya hazırdır. Isıyı 5 °C’de sabit tutan kontak soğutma sayesinde hasta ağrı, sızı ve acı hissetmez.

◎ ICON Uygulama Sonrasında Yan Etki Oluşur mu?
Icon Lazer sistemi, FDA onayına sahip son derece güvenli bir sistemdir. Uygulamadan sonra tedavi alanında hafif kızarıklık, ödem ve sıcaklık hissi oluşabilir. Ancak bu etkiler geçicidir ve hasta hemen sosyal yaşamına geri dönebilir.

◎ ICON Uygulama Sonrası Herhangi Bir Bakım Gerekir mi?
Uygulamadan sonra soğuk kompres uygulanabilir, SPF 45 veya üzeri güneş koruyucu kullanılması önerilir. Bronzlaştıran kremler bir süre kullanılmamalı ve solaryuma girilmemelidir. Ayrıca özel bir bakım gerektirmez.

◎ ICON Akıllı Lazer Uygulama Fiyatları Ne Kadar?
T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı estetik kliniklerinin web sitelerinde Icon Lazer uygulamasının fiyatlarıyla ilgili bilgi paylaşmaları yasaklanmıştır. İstanbul Bakırköy Estetik Kliniği Arestetik ve Uzman Doktoru Hamidreza Samani'ye yara izi, leke ve kırışıklıklar için en etkili tedavi yöntemlerinden biri olan Icon lazer işlemleriyle ilgili merak ettiklerinizi sormak için aşağıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Arestetik Estetik Kliniği İrtibat Bilgileri
---------------------------------
☏ +90 (212) 233 0016
✆ +90 (553) 923 0016

Web Sitesi Canlı Destek Hattı
Pzt - Cuma 12:00 / 20:00