5071 kez izlendi
Puan 5.00 / 5

Uyluk Germe

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hamidreza SAMANİ ile uyluk germe estetik işlemleriyle ilgili İstanbul Bakırköy Arestetik kliniğinde görüşmek için randevu isteyebilirsiniz.

Uyluk Germe

█▌Uyluk Germe Nedir?
Uyluk germe ameliyatları hastayı uyluk iç kısmında oluşan cilt fazlalıklarında kurtarmak için yapılan estetik cerrahi uygulamalara denir. Zamanla veya kilo alıp vermeyle sarkan cildin spor vya da cerrahi dışı uygulamalarla toparlanması pek mümkün değildir.█▌Uyluk Germe Ameliyat Öncesi Bilinmesi Gerekenler
Ameliyattan önce tüm diğer ameliyatlar gibi 3 hafta öncesinden sigara içilmemelidir. Kan sulandırıcı ilaçlar, vitaminler ve zayıflama ilaçları kullanılmamalı fakat önemli ilaçlar ilgili uzman ile danışılarak düzenlenir.

█▌Uyluk Germe Ameliyatı Nasıl Yapılır?
Ameliyat genele anestezi altında yapılır. Hastalarda genellikle cilt fazlalığı uyluk içi kısmın alt yarısında gözükür bu nedenle kasığın iç tarafından dize doğru inen dikey bir kesi yapılarak ameliyat gerçekleşir. Bu kesinin uzunluğunu cilt fazlalığın miktarı belirler. Zayıf hastalarda sadece kasıkta kesiler yaparak işlem yapmak mümkün ama bu çok seçili hastalarda yapılabilir ve her zaman vajina girişini deforme etme ihtimali var.

█▌Uyluk Germe Ameliyat Sonrası Bilinmesi Gerekenler
Ameliyat sonrası hasta aynı gün taburcu edilir. Genellikle ilk hafta hastalara daha çok istirahat etmeleri tavsiye edilir. 3.haftadan sonra koşmak ve bacak hareketleri hariç sporlar yapılabilir. 6.haftadan sonra her türlü aktivite serbesttir.

█▌Uyluk Germe Ameliyatının Sonuçları
Sonuçlar genellikle hastalar için tatmin edicidir. Hastalar oluşacak izler konusunda iyi bilgilendirilmeli ve bu izlerin hiçbir zaman kaybolmayacağını unutmamalılar.


Uyluk Germe HAKKINDA

SIKÇA SORULAN SORULAR


ARESTETİK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hi-Def Liposuction

Atletik bir görüntü denilince ilk akla gelen cilt altından ayırt edilebilen kaslar...

Kalça Estetiği

Kalça Estetiği Nedir?
Kalça (popo) estetiği ameliyatları a...

Kol Germe

Kol Germe Estetiği Nedir?
Kol germe ameliyatları kolları inceltmek aşırı ...

Uyluk Germe

█▌Uyluk Germe Nedir?
Uyluk germe amel...