Anasayfa >> Estetik Cerrahi >> Göğüs Estetiği >> Göğüs Dikleştirme
6302 kez izlendi
Puan 5.00 / 5

Göğüs Dikleştirme

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hamidreza SAMANİ ile göğüs dikleştirme estetik işlemleriyle ilgili İstanbul Bakırköy Arestetik merkezinde görüşmek için randevu isteyebilirsiniz.

Göğüs Dikleştirme

█▌Göğüs Dikleştirme Estetiği Nedir?
Göğüs dikleştirme estetik ameliyatları memenin boyutuna göre toparlama veya küçük memelerde protez yardımıyla yapılan işlemlere denir. Yılların ve yer çekiminin etkisinde kalan memeler zamanla sarkmaya başlar. Memelerdeki sarkma sürecini emzirme ya da aşırı ve hızlı kilo alıp vermek hızlandırır. Memeler ne kadar büyükse sarkma daha erken ve daha fazla olur. Memelerdeki bu sarkmayı gidermek ve dikleştirmek içinse detaylı ve kapsamlı estetik ameliyatı gerekir.█▌Göğüs Dikleştirme Estetiği Nasıl Yapılır?
Meme dikleştirme estetik ameliyatları memenin boyutuna göre sadece toparlama işlemiyle ya da küçük memelerde protez yardımıyla yapılmaktadır. Meme ebadına ve sarkma derecesine bağlı ameliyat sonrası izlerin yeri ve büyüklüğü değişiklik gösterir.

Göğüs dikleştirme estetik ameliyatı meme başı çevresinde ya da meme başının çevresinden aşağıya doğru inen kesi ile yapılır. Çok nadir durumlar dışında meme altında kesi olmaz. Yeterli meme dokusu varsa doku yeniden şekillendirilir ve meme başı yukarıya taşınıp cilt fazlalıkları çıkartılır. Yeterli meme dokusu olmadığı durumlarda ya da meme dikleştirme ve büyütmenin birlikte yapıldığı ameliyatlarda meme protezi kullanılır.


Göğüs Dikleştirme HAKKINDA

SIKÇA SORULAN SORULAR


ARESTETİK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Göğüs Küçültme

█▌Göğüs Küçültme Estetiği Nedir?
Kadınlarda aş...

Göğüs Dikleştirme

█▌Göğüs Dikleştirme Estetiği Nedir?
Göğüs dikleştirme...

Göğüs Büyütme

█▌Göğüs Büyütme Estetiği Nedir?
Göğüs b&uum...

Göğüs Ucu Estetiği

█▌Göğüs Ucu Estetiği Nedir?
Meme ucu (areola) estetiği ya da g&...