2240 kez izlendi
Puan 5.00 / 5

Kaş Kaldırma

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hamidreza SAMANİ ile kaş kaldırma uygulamaları hakkında İstanbul Bakırköy Arestetik kliniğinde görüşmek için randevu isteyebilirsiniz.

Kaş Kaldırma

█▌Kaş Kaldırma Estetiği Nedir?
Kaşlar duygularımızı ifade edebileceğimiz yüzümüzdeki en etkin simgelerdir. Kelimelere gerek kalmadan sadece kaşlarımızı kaldırdığımızda hayret ettiğimizi herkes anlar ya da sinirlendiğimizde veya üzgün olduğumuzda kaşlarımız halimizi açıkça ortaya koyarlar. Kaşlar da yüzümüzün diğer bölgeleri gibi, hatta diğerlerine göre daha fazla, yıllardan ve yer çekiminden etkilenirler. Yılların dokunuşunu yok etmek ve kaşların eski konumuna getirmek için yapılan cerrahi veya cerrahi dışı farklı uygulamalara kaş kaldırma denir.

█▌Kaş Kaldırma Ameliyatı Nasıl Yapılır?
Kaş kaldırma yöntemleri botoks ve işlem enjeksiyonu gibi basit girişimlerden şakak ve alın germe ameliyatlarına kadar değişken bir spektruma sahiptir. Kaş kaldırma ameliyatı genelde kaşın çevresindeki dokuları da içine alan ameliyattır ve şakak germe veya alın germe ile birlikte yapılır. Ayrıca bazen göz kapağı ameliyatlarında kaş kaldırma ameliyatı eş zamanlı yapılmalıdır. Seçilen yönteme göre lokal veya genel anestezi uygulanır.


Kaş Kaldırma HAKKINDA

SIKÇA SORULAN SORULAR


ARESTETİK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Boyun Germe

█▌Boyun Germe Estetiği Nedir?
Yüzdeki çene çizgisi ve ...

Göz Kapağı Estetiği

█▌Göz Kapağı Estetiği (Blefaroplasti)

Kaş Kaldırma

█▌Kaş Kaldırma Estetiği Nedir?
Kaşlar duygularımızı ifade edebileceğimiz ...

Yüz Germe

█▌Yüz Germe Estetiği Nedir?
İnsan yüzünün orta kısmın...