Anasayfa >> SCARLET-S
2443 kez izlendi
Puan 4.00 / 5

SCARLET-S

Scarlet-s ile tepeden tırnağa cilt güzelliği ‘’Ameliyatsız Cilt Gençleştirme’’ teknolojisinde gelinen son noktadır.


Estetik Teknolojileri

KATEGORİLER


ARESTETİK

ANINDA İLETİŞİM

Scarlet-s ile Derinlemesine Tepeden Tırnağa Cilt Güzelliği ‘’Ameliyatsız Cilt Gençleştirme’’ teknolojilerinde gelinen son noktadır. Scarlet S sisteminde özel tasarlanmış mikro iğneler aracılığıyla cilt altına Radyo Frekans enerjisi verilmektedir. Yaş ve çevresel faktörlere bağlı olarak zamanla kolajen liflerin arası açılır ve cilt elastikiyetini kaybeder. Altın Frekans olarak da bilinen Scarlet S ile arası açılan kolajen lifler tekrar bir araya getirilir.

0,5-3,5 mm’ye kadar cilt derinliğine inebilen ve geçtiği bölgenin tamamına Radyo Frekans enerjisi veren bu sistem cildin tüm katmanlarını etkilediğinden epidermis ve dermisteki problemleri aynı anda tedavi edebilme imkanı sunar. Özel tasarlanmış mikro iğneler ile cilt altını radyo frekans dalgalarıyla uyarır ve ciltte iyileşme süreci bu uyarılar sayesinde gerçekleşir. Aynı zamanda mikro iğneler cilt altına inerken cilt yüzeyini uyararak doğal iyileşme süreci başlatırlar. Buna bağlı olarak cildin üst tabakasında hücre gelişim faktörleri harekete geçerler; ciltteki ton farklılıkları, akne izleri, yara izleri, lekeler, ince kırışıklıkların tedavisi, cildin genç ve dolgun görünüm alması, çene konturunun belirginleşmesi, gıdı toparlama, genişlemiş gözenek tedavisini mümkün kılarlar. Cilt yaşınız kaç olursa olsun volüm kazanarak daha genç bir görünüm kazanır.Scarlet S Kullanım Alanları
Total Cilt Rejuvenasyonu (Cilt Gençleştirme, Cilt Yenileme)
Volumetrik Cilt Germe & Lifting
Elastikiyet Kaybı Tedavisi (Cilt Sıkılaştırma)
Yüz ve Çene Hatlarının Belirginleşmesi
Boyun ve Gıdı Toparlama
İnce Kırışıklıkların Tedavisi
Skar Tedavisi (Akne İzleri, Keloid vs.)
İnflamatuar Akne Tedavisi
Genişlemiş Gözenek Tedavisi
Cilt Tonusunun Düzenlenmesi
Sebum Dengelenmesi
Yüz Telenjiektazileri Tedavisi
Pigmente Lezyon (Leke) Tedavisi
Stria (Cilt Çatlakları) Tedavisi
Vücut Sıkılaştırma
Kol Sarkmalarının Giderilmesi

Neden Scarlet S?
Altın Frekans ve Altın İğne olarak da bilinen Scarlet S ile ciltteki çeşitli problemlerin tedavisi ameliyata gerek kalmadan son derece pratik bir yöntemle çözülmektedir. Ameliyatla tedaviye kıyasla çok daha ekonomik olması, kısa iyileşme süresi, acısız bir uygulama olması ve stabil enerji vermesi tercih sebebidir.

Scarlet S tedavi için gerekli olan enerjiyi hedeflenen dokuya tam olarak iletebildiğinden sonuç alma oranı en yüksek cihazlardan biridir.

Scarlet S Uygulama Sonrasında Yan Etki Oluşur mu?
Scarlet S uygulaması esnasında ve sonrasında hiçbir yan etki oluşmaz, son derece güvenli bir sistemdir. Şoksuz altın iğne teknolojisine sahiptir bu nedenle morarma, kanama oluşmaz, iğne izi kalmaz.

Scarlet S Ağrılı Bir Uygulama mıdır?
Lokal anestezik krem ile hasta işleme hazırlanır dolayısıyla minumum düzeyde ağrı hissedilebildiği gibi, en önemli özelliği tek bir seansta dahi ciltte total bakım yaparak mükemmel sonuçlar vermesi ve son derece konforlu bir uygulama olmasıdır.

Scarlet S Kimlere Uygulanabilir?
Scarlet S kadın-erkek tüm yaş gruplarına ve tüm cilt tiplerine yaz-kış uygulanabilir.

Scarlet S Kaç Seans Uygulanır?
1 ay aralarla 3 seans uygulama idealdir. Cildin ihtiyacına göre seans aralıkları ve sayısı hekim tarafından belirlenir.

Scarlet S Uygulama Sonrası Herhangi Bir Bakım Gerekir mi?
Uygulama sonrası 1-2 saat sonra geri dönen hafif bir kızarıklık oluşur. Hasta sosyal yaşamına hemen geri dönebilir. Cildin iyice nemlendirilmesi ve güneş koruyucu kullanılması önerilir. Başka bir bakım gerektirmez.

Scarlet S Uygulama Süresi Ne Kadardır?
İşlem hastanın ihtiyacına göre 20-40 dakika sürmektedir.